reklama led

Reklama LED – czy jest skuteczna?

Różne reklamy mają różną skuteczność. Jedne z nich są bardzo widoczne i skuteczne, inne z nich są przestarzałe, a ich skuteczność jest mocno wątpliwa. Zatem w co warto inwestować?

Reklama LED gwarantem sukcesu

reklama ledKażdy producent banerów reklamowych, szyldów, banerów, czy wyświetlaczy będzie będzie nam chciał przekonać, że jego rodzaj reklamy jest najskuteczniejszy, a w dodatku prezentuje on najlepsze ceny, więc należy kupić je właśnie od niego. Trzeba zatem samemu poszukać informacji na ten temat, żeby uniknąć potem nieprzyjemności i wydawania pieniędzy w błoto na coś, co nigdy się nam nie przyda. Ostatnio rosnąca popularnością zaczęły się cieszyć wyświetlacze led. Do tej pory nie były one tak popularne. A raczej były znane, ale w swojej prymitywnej, prostej formie. Takie tablice led wyświetlające aktualna godzinę, temperaturę i ciśnienie atmosferyczne wiszą w każdym mieście. Firmy też często zamawiały takie panele led, szczególnie apteki. One mają charakterystyczne wyświetlacze led w kształcie krzyża, najczęściej zielonego. Bywa, ze w środku znajduje się symbol lub nazwa apteki. Teraz pojawiły się nowe rodzaje wyświetlaczy, które nie tylko pokazują proste nazwy i liczby, ale wyświetlają także grafiki. Taka reklama led na pewno jest bardziej skuteczna, niż sama reklama tekstowa. Grafika zawsze bardziej przemawia do ludzi niż sam tekst, dlatego tez spoty telewizyjne są bardziej korzystne, niż reklamy prasowe.

Ruchome obrazki zawsze lepiej się sprzedadzą. Zatem wybierając reklamę led należy wybrać reklamę oferującą nie tylko tekst, ale też grafikę, dzięki czemu będzie to reklama skuteczna i przyciągająca wzrok.