reklamy podświetlane

Reklamy podświetlane – sprawdzona inwestycja

Wielość rodzajów reklam jest dobra, ponieważ każda firma może wybrać coś innego, co idealnie wpasuje się w jej klimat. Z drugiej strony wybór może być też przekleństwem. Mając dwa produkty do wyboru łatwiej jest się zdecydować na jeden z nich, niż kiedy do wyboru jest ich kilkanaście. Wszystko trzeba potem porównać, zastanowić się, przemyśleć koncepcję.

Reklamy różnego typu

reklamy podświetlaneTo zajmuje sporo czasu. Są jednak inwestycje reklamowe, które będą zawsze trafione i sprawdzone. Są to na pewno nowoczesne reklamy podświetlane w Warszawie. Telebimy, litery świecące, neony czy kasetony ledowe są widoczne z daleka, zarówno za dnia, jak i w nocy. Jasny, kolorowy napis przykuwa uwagę, szczególnie jeśli jeszcze miga lub zmienia kolory. Świecąca reklama sprawi, że stara i brzydka elewacja nagle zacznie ładnie się prezentować, a ciemne wnętrze zostanie rozświetlone diodami ledowymi. Reklamy świetlne mogą mieć formę napisy, logo, czy np. prostokątnego kasetonu z nadrukowaną grafiką. Wszystko zależy od tego, gdzie będzie zamontowana reklama i w jakiej branży działa firma. Dawniej najpopularniejsze były neony. Cienkie kolorowe rurki układało się w napisy takie jak ,,Otwarte/zamknięte”, ,,Zapraszamy”, czy ,,Sklep całodobowy”. Taki napis często migał i był widoczny z dużej odległości.

reklamy podświetlaneTo ułatwiało klientom dotarcie do sklepu lub lokalu po zmroku czy przy niesprzyjającej pogodzie. Teraz neony są na pewno rzadko używane, jednak nadal można znaleźć je w ofertach różnych producentów reklam. Druga opcja to podświetlane logo lub napisy. Napis można stworzyć z pojedynczych liter zawieszanych osobno lub też zrobić tak, by litery były ze sobą połączone. Druga opcja jest łatwiejsza w montażu, jednak w przypadku awarii oświetlenia cały napis (a nie jedna litera) będzie się nadawał do wymiany. Takie reklamy podświetlane stosuje się na elewacji budynku. Ciekawie prezentują się też świecące kasetony. Można je montować jak szyld (czyli prostopadle do ściany budynku), jak również jak litery (czyli zawieszać na ścianie). Kasetony z dibondu, czy taśmy aluminiowej są bardzo trwałe i duże. Można na nich umieścić kilka napisów a nawet grafiki. To największa reklama podświetlana z tych tu omawianych. Warto ją rozważyć.

Podsumowując, reklamy świetlne to nowoczesna i efektywna firma promocji przedsiębiorstwa. Sprawdzi się w przypadku firm handlowych i usługowych, w dużych i małych miastach. Reklamy tego typu są łatwe w montażu i utrzymaniu, a wcale nie są tak kosztowne, jakby się mogło wydawać. Chcąc dobrze zainwestować trzeba celować w świecące reklamy.

Sprawdź też https://www.reklama-witek.pl/