baterie słoneczne

Baterie słoneczne i świetna promocja firmy.

Zawsze byłem fanem nietuzinkowych rozwiązań, które przynosiły zaskakujące efekty. Właśnie to sprawiło, że jako przedsiębiorca świetnie sobie radzę w biznesie i zawsze szukam kreatywnych pomysłów. Otaczam się również ludźmi, którzy sami podsuwają mi różne propozycje. Oczywiście dalej to już tylko kwestia mojej intuicji i szczęścia.

Baterie słoneczne w przedsiębiorstwie

baterie słoneczneWiadomo, że nie ma chyba przedsiębiorcy, który nie dokonał złej inwestycji. Ja również wiele razy się myliłem i ponosiłem z tego tytułu spore straty. Jednak to właśnie te kilka inwestycji, które się naprawdę opłaciły, wyniosło moje przedsiębiorstwo na tak wieli poziom. Ostatnio jeden z moich asystentów zaczął mnie namawiać do kolejnej, odważnej decyzji. Zaproponował on bowiem, aby zainwestować w panele słoneczne i kupić ich tyle, aby cała firma się z nich utrzymała. Oczywiście uprzedził, że będzie się to wiązać z niebywałymi kosztami. Wiadomo bowiem jak drogie są baterie słoneczne, więc zakupienie ich na taką skale musiało się równać z wielką kwotą. Przedstawił mi on jednak również jakie korzyści mogą z tego wyniknąć. Oczywiście główną był bardzo dobry PR, który mógłby sprawić, że nasza firma stałaby się rozpoznawalna na całym świecie. Nikt chyba jeszcze bowiem na tą skale nie przeszedł na odnawialne źródła energii. Bateria słoneczna była więc wręcz idealnym pomysłem aby to zrobić.

Zdecydowałem się więc, że zaryzykuje i zainwestuje w tą technologie. Nie miałem pojęcia jak to wyjdzie, jednak efekty przyjdzie mi oceniać za kilka lat.