standy kartonowe

Czym jest showroom? Reklama mody

Słowo 'showroom’ przewija się reguralnie w modowych magazynach, tekstach fashion marketingowych, rozmowach projektantów i klientów, mowach fashion pr.

Dużo razy widziałam również młode blogerki piszące, że zakupiły 'to i to’ w showroomie, a fanki i obserwatorzy mniej zorientowani w branży zasypywali komentarze pytaniem: 'czym jest showroom?’

tanie plakatyDosłownie wszędzie, gdzie moda w trawie piszczy showroom obecny jest. Ale co to właściwie takiego jest, jak działa i na czym polega jego fenomen? Showroom to miejsce, gdzie potencjalny klient może zakupić ubrania z najnowszych kolekcji młodych polskich projektantów. W showroomie wystawiają się wszyscy, którzy dzięki odpowiedzniej osobie od fashion pr, dbają o swój fashion marketing i jak najlepszy wizerunek i reklamę w śrowowisku. A więc jeśli jesteś projektantem, masz swoją markę, a twoje kolekcje jeszcze nie sprzedają się w liczących się showroomach, to przykro mi, ale twój fashion pr i fashion marketing leży i kwiczy.

Showroom Tweed to świetne miejsce na wyszukanie unikalnych ubrań i dodatków, od młodych polskich projektantów. Możesz to zrobić nawet nie ruszając się z domu, bo showroom działa online. Zdjęcia, ceny- wszystko tam jest, tylko pamiętaj, że pochwalające opisy produktów są pisane przez doświadczonego fashion prowca i jest to chwyt fashion marketingowy, więc może czasami nie warto wierzyć we wszystko co tam piszą.
Showroom to bardzo unikalne miejsce, nadal dość luksusowe, jednak ceny- jak na tak dobre jakościowo rzeczy są przystępne. Jest to również inwestycja w przyszłość ponieważ na showroomie możemy odnaleźć pracę młodych projektantów, którzy niedługo mogą stać się światową potęgą mody. Możesz więc potraktować to trochę jak mecenas sztuki, a jeśli masz dobre oko i intuicję- możesz nawet zarobić na zakupach w showroomie. Czyż nie brzmi to bajecznie?

Więc nie zwlekaj, showroom jest na wyciągnięcie ręki.