zamówienia na krówki

Jakie informacje znajdować się mogą na opakowania krówek firmowych?

Gadżety reklamowe stają się w obecnym czasie jednym z podstawowych rozwiązań, wykorzystywanych do promocji firmy. Ich ciekawym przykładem mogą być krówki firmowe, czyli cukierki z indywidualnie zaprojektowanymi opakowaniami. Dzięki nim zdecydowanie zwiększa się możliwość dotarcia do większej grupy klientów. Głównym celem stosowania takich cukierków firmowych jest reklama marki.

Jak zrealizować zamówienia na krówki?

zamówienia na krówkiZ tego też względu tak ważne jest, aby we właściwy sposób dobrać logotyp w formie nadruku na opakowaniu takich cukierków. Strona zewnętrzna papierka takich słodyczy powinna zawierać przede wszystkim logotyp. Kluczowe jest zachowanie przez niego jak największej czytelności, nawet jeżeli będzie to oznaczać rezygnację z umieszczania innych treści na opakowaniu cukierka. Gdy jest to jednak możliwe, na papierku krówki zastosować można również nadruk w formie nazwy firmy. W środku opakowania znajdować się zaś może kod QR, który jest zresztą rozwiązaniem cieszącym się coraz większą popularnością. Dzięki niemu, klient skanujący go, będzie kierowany bezpośrednio do podstrony firmowej z danymi kontaktowymi. Jeżeli chodzi o zamówienia na krówki firmowe, warto uwzględniać podczas nich również telefon do handlowca.

zamówienia na krówkiBardzo często na powierzchni papierka udaje się również zmieścić kod rabatowy. Jeżeli chodzi o samą formę reklamy związanej z krówkami, ma się realnie bardzo dużą swobodę podczas jej projektowania. Tak naprawdę jedynym ograniczeniem jest wielkość papierka. Przygotowując więc cukierki krówki na jakieś szczególne wydarzenie, warto jest zrezygnować z logotypu marki na rzecz logo konferencji czy szkolenia. Tak zaprojektowane krówki mogą być następnie rozdawane w czasie przebiegu całego wydarzenia. Przydać się mogą jednak również jako uzupełnienie paczek z upominkami. Oprócz tego, mogą stać się doskonałym pomysłem na upominek dla biznesowych partnerów. Przydać się mogą podczas tworzenia paczek dla pracowników oraz kontrahentów biznesowych z okazji świąt. W takiej sytuacji, warto pamiętać o konieczności wykorzystania okolicznościowego opakowania, które również pełnić może funkcje reklamowe.

W obecnym czasie widoczne jest zupełnie inne podejście do kwestii wykorzystywanych przez firmę gadżetów reklamowych. Firmy, które z nich korzystają, starają się wybrać przede wszystkim te, co do których jest większa pewność, że będą cieszyć się sporym zainteresowaniem. Co ciekawe, w formie gadżetów reklamowych, doskonale sprawdzić się mogą cukierki, takie jak krówki. Wystarczy je wyposażyć jedynie w indywidualnie zaprojektowane opakowanie.