Kalendarze trójdzielne dla firm

Kalendarze trójdzielne dla firm – co mogą zawierać?

Kalendarze to przede wszystkim gadżety, dzięki którym możemy łatwo sprawdzić jaki mamy dzień tygodnia. Kalendarze bywają różne. Różnią się wielkością, kształtem, zastosowaniem (na przykład wiszące kalendarze biurowe czy do noszenia w torebce), są takie z podziałem na dni czy kalendarze tygodniowe.

Kalendarze trójdzielne dla firm i dane firmy

Kalendarze trójdzielne dla firmKalendarze różnią się też innymi rzeczami, a mianowicie zawartością i wykonaniem. Co zatem znajdziemy w takim kalendarzach? Omówmy najpierw kalendarze książkowe z logo. One zazwyczaj mają najwięcej dodatków. Przede wszystkim takie kalendarze zawierają w sobie miejsce na spis telefonów i adresy. Taki spis jest najczęściej na końcu kalendarza, co jest bardzo praktyczne, bo nie używamy spisu codziennie. Taki spis jest podzielony alfabetycznie, a każda literka jest zaznaczona, co ułatwia nam znalezienie odpowiedniego telefonu. Poza miejscem na telefony kalendarze książkowe z logo posiadają także notesik. Jest to kilka pustych kartek, zazwyczaj za spisem telefonów. Dzięki nim możemy szybko zapisać sobie jakieś informacje, na przykład kiedy z kimś rozmawiamy przez telefon i ktoś nam podaje jakieś dane do dalszego wykorzystania. Poza takimi przydatnymi dodatkami kalendarze książkowe z logo mogą zawierać także dodatkowe elementy. W kalendarzach możemy znaleźć zdjęcia, złote myśli, cytaty na dany dzień, czy przepisy kulinarne. Takie tematyczne kalendarze są często wybierane na prezenty.

Kalendarze trójdzielne dla firm Z pewnością ktoś kto interesuje się kulinariami ucieszy się z nowych przepisów, a miłośnik ogrodnictwa ucieszy się z kalendarzowej rozpiski dotyczącej sadzenia roślin w ciągu roku. Zdjęcia czy grafiki są raczej dodatkiem czysto estetycznym do kalendarza, podobnie jak tłoczenie na gorąco na jego okładce. Omówione zostały tu popularne kalendarze książkowe, jakie każdy z nas może spakować to teczki czy torebki. Inaczej będą za to wyglądały sprawdzone kalendarze trójdzielne dla firm. One mają mniejsze możliwości, odnośnie dodatków. Są to kalendarze, gdzie jednocześnie mamy pokazane trzy miesiące, a plastikowym paskiem jest zaznaczony dzisiejszy dzień. Takie kalendarze często maja dane firmy zapisane w nagłówku kalendarza. Dzięki temu pracownikom łatwo jest znaleźć takie dane jak numer KRS czy NIP działalności, często potrzebne w rozmowach biznesowych i urzędowych. Inne kalendarze wiszące miewają podobne dodatki, jak kalendarze książkowe.

Są to od dawna znane kalendarze z wyrywanymi kartkami, na których często znajdujemy aforyzmy znanych osób, a na drugiej stronie mamy porady dotyczące gotowania, sprzątania, czy ogrodu.