potykacz owz

Lekki potykacz reklamowy

Często pomysłów na ekspozycję reklamy jest wiele, jednak brakuje odpowiedniego sposobu na jej umieszczenie. Wiele firm chętnie korzysta z ramek OWZ w celu prezentacji różnego rodzaju fotografii, reklam lub innych wydruków. Niekiedy jednak zachodzi potrzeba zmiany miejsca reklamy lub ekspozycji. Wtedy świetnym rozwiązaniem będzie potykacz, który zastąpi ramkę.

Potykacz jako forma reklamy

potykacz owzJest to pewnego rodzaju stojak z ramką, który można ustawić w każdym miejscu oraz w miarę potrzeby przestawić go w inne. Potykacz to rozwiązanie równie chętnie stosowane przez różnego rodzaju firmy, co klasyczne ramki OWZ wieszane na ścianach. Daje on jednak więcej możliwości bez konieczności ingerencji w samą powierzchnię ściany. Dzięki temu jest bardzo dobrym rozwiązaniem na przykład w muzeach, na wystawach, konferencjach i w innych miejscach, gdzie potrzebna jest prezentacja określonej treści oprawionej w ramę, jednak na czas określony. Najczęściej taki lekki potykacz OWZ posiada ramkę z obu stron, dzięki czemu można go postawić nie tylko pod ścianą, ale również pośrodku pomieszczenia, a treść będzie widoczna dla większej liczby odbiorców. Warto wtedy zadbać o folię antyrefleksyjną, dzięki czemu nawet przy sztucznym świetle treść w ramce będzie doskonale widoczna. To dobry sposób na prezentację na przykład harmonogramu konferencji lub określonych zasad, których należy przestrzegać w danym obiekcie.

potykacz owzCzęsto również takie tablice rozstawiane są w kawiarniach, restauracjach, lub przed nimi. Informują o ofercie i cenach za poszczególne pozycje w menu. Tym samym zapraszają klienta do obiektu i pełnią funkcję reklamy. Lekka i prosta konstrukcja sprawia, że nie jest wymagana większa siła, by móc swobodnie przenosić potykacz. Dzięki temu jest często stosowany w różnych firmach, ceniony za funkcjonalność oraz łatwość, z jaką można z niego korzystać. Ramki OWZ, które zawiera dwustronny potykacz są również łatwe w obsłudze. Aby wyeksponować obraz w potykaczu wystarczy otworzyć ramkę, włożyć obraz i następnie zamknąć – zatrzasnąć profil ramki. Potykacze są oferowane w różnych wersjach przez wiele sklepów. Warto zwrócić uwagę na sposób wykonania i wybrać taki, jaki odpowiada naszym potrzebom. Jeśli konstrukcja jest lekka i delikatna, przeznaczeniem będą głównie pomieszczenia wewnętrzne.

Jednak w pogodny, słoneczny dzień nawet taki potykacz można bez obaw wystawić przed lokal. Potykacze zewnętrzne powinny posiadać solidniejszą podstawę, by zapewnić reklamie stabilność na przykład podczas wiatru. Niekiedy wypełnienie podstawy wodą zapewnia odpowiednie obciążenie, jednak estetyczniej prezentuje się potykacz z cięższą konstrukcją.