reklamowy pendrive z nadrukiem

Jak zaskoczyć swoich klientów?

Na profesjonalny wizerunek firmy składa się wiele kwestii. Koniecznością jest między innymi dbanie o dobre relacje z kontrahentami, a także z tymi potencjalnymi klientami, którzy być może skorzystają kiedyś z naszych usług. Jaki jest najprostszy sposób na to, aby takie relacje były pozytywne? Proponowanie klientom darmowych gadżetów reklamowych.

Najlepsze gadżety reklamowe dla klientów

reklamowy pendrive z nadrukiemMożemy je rozdawać na przykład na targach czy imprezach branżowych. Możemy także zdecydować się na promocję na mieście, zatrudniając osobę do rozdawania ulotek i właśnie naszych gadżetów. Warto też w biurze, w którym przyjmujemy kontrahentów, mieć przygotowany koszyczek z gadżetami, po które każdy może sięgnąć. Jakie to mogą być gadżety? Z pewnością pierwszym, co przychodzi nam do głowy, są długopisy z logo firmy, jednak jest to pomysł, mówiąc wprost, oklepany. Takich długopisów każdy ma mnóstwo i zazwyczaj nie przywiązuje do nich wagi. Czy są jakieś inne drobiażdżki, które mogłyby zainteresować naszych klientów? Ciekawym pomysłem będzie z pewnością reklamowy pendrive z nadrukiem. Po pierwsze – jest on użyteczny. Obecnie mało kto korzysta z płyt CD do przenoszenia danych, gdyż o wiele szybsze od nagrywania płyty jest po prostu skopiowanie konkretnych dokumentów na pendrive.

reklamowy pendrive z nadrukiemZ komputera korzystamy w końcu codzienne, można więc liczyć na to, że i pendrive będzie w częstym użytku. Nasze logo, które się na nim znajdzie, będzie się rzucało użytkownikami w oczy. Będzie je zauważał także w sposób podświadomy. Nawet jeżeli teraz nie potrzebuje korzystać z usług naszej firmy, za jakiś czas, gdy najdzie go taka potrzeba – automatycznie skojarzy sobie naszą firmę właśnie z usługami, których poszukuje. Oczywiście podarunkiem nie muszą być pendrive’y 64 GB, które potrafią sporo kosztować. Wystarczą pendrive’y o mniejszej pojemności – na przykład 12 GB. Nawet to zostanie docenione przez potencjalnych klientów. Takie pendrive’y możemy rozdać także naszym pracownikom. Z pewnością przydadzą im się w codziennych działaniach, gdyż czasami konieczne jest na przykład przygotowanie prezentacji biznesowej, a następnie przeniesienie jej w szybki sposób na dostępnym nośniku. Jak widać, pendrive’y są naprawdę przydatnym gadżetem reklamowym.

Oprócz nich możemy zdecydować się także na inne rozwiązania – na przykład etui na długopisy lub okulary z logo firmy, parasolki z logo czy po prostu koszulki. Warto dobrze przygotować się zwłaszcza do targów, gdyż to tam mamy szansę zaprezentować się najszerszemu gronu klientów i istnieje duża szansa, że skorzystają oni z naszych usług.